naujiena2-min

2020 METŲ PANDEMIJOS LAIKOTARPIS – PROVERŽIO METAI

2020 m. pradžia įnešė naujų iššūkių į verslo sektorių. Ne paslaptis, kad pagrindinis to iniciatorius buvo Covid-19 sukelta pandemija visame pasaulyje. Nežiūrint į tai, mūsų įmonei, UAB „Programmatus“, 2020 buvo proveržio metai – praeitus metus užbaigėme su didesniu nei 100% augimu!

Savo rezultatus skaičiuojame ne tik išaugusia apyvarta ar pelnu, bet taip pat ir išaugusiu klientų ir sekamų transporto priemonių skaičiumi. Pastarasis skaičius išaugo iki 15 000, o klientų krepšelis – iki 300, nors Fleethand produktą rinkai pristatėme vos prieš 3 metus.

Mūsų partneriai – didžiausi Europos vežėjai, kurių įvertinimas ir pasitikėjimas mumis užtikrina mūsų tvirtą vietą rinkoje.

Mūsų sėkmės istorija – jauni, entuziastingi, orientuoti į klientą bei rezultatą profesionalai, kurių tikslas – vystyti unikalų ir modernų produktą, padedantį transporto įmonėms dirbti efektyviau ir taupiau.

Mūsų tikslas nėra parduoti standartinį produktą, mes ateiname išklausyti klientų problemų ir pasiūlyti jiems labiausiai tinkančius sprendimus.