Alkotesteriai su veido atpažinimu

Unikali SoberNet sistema alkoholio kiekį nustato darbuotojams per atstumą pučiant į alkotesterį nuotolinėse darbo vietose. Tyrimas atliekamas per kelias akimirkas, be priežiūros iš šalies.

– SoberNet turi patikimą veido atpažinimo algoritmą ir išmaniojo telefono ekrane fiksuojama visa burnos zona. Visi bandymai pasitelkti kitus asmenis ar priemones yra fiksuojami, tada tyrimas įvardijamas kaip negaliojantis ir apie tai pranešama atsakingiems asmenims.

– Alkotesteris kiekvieną kartą generuoja unikalią šviesos impulsų seką. Ją atpažįsta išmaniąjame telefone įdiegta mobilioji programėlė. Todėl sunku tyrimą klastoti kitu įrenginiu.

– Visi bandymai klastoti ar kartoti ėminį fiksuojami ir apie tai informuojama administracija – darbuotojas neturi galimybės apgauti sistemos.

– SoberNet yra patikima nulinės tolerancijos sistema. Nustačius net menkiausią alkoholio kiekį išpučiamame ore, siunčiamas pranešimas administratoriui. Jeigu SoberNet įdiegta kartu su telemetrine transporto priemonių stebėjimo ir kontrolės sistema, gali būti blokuojamas vairuojamos priemonės variklis.

– Ėminį galima atlikti kelis kartus per parą, todėl galite būti tikri, kad darbuotojai visada blaivūs.

Alkoblokas – užvesti transporto priemonę galima tik atlikus testą. Jei bus aptikta alkoholio, sistema neleis užvesti variklio ir iškart informuos apie tai atsakingus asmenis.

Alkoblokas su telemetrijos sistema – stebėkite viską vienoje vietoje. SoberNet® lengvai integruojama į telemetrijos sistemą Jūsų patogumui. Užvedimo blokavimas ir atsitiktiniai testai užtikrins vairuotojų blaivumą. Vairuotojas identifikuojamas ir pagal tachografo kortelę.

Susisiekite su mumis