Apie Fleethand

Fleethand – inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti daug efektyviau ir patogiau disponuoti savo autoparku.

Šiuo metu mūsų įmonėje dirba 20 jaunų ir veržlių specialistų, kurie nuolatos tobulina Fleethand sistemą ir užtikrina nenutrūkstamą jos veikimą. Mumis pasitiki didžiausios transporto įmonės tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Sprendžiame klientų problemas ir padedame išvengti milijardinių nuostolių.
0
Metai
rinkoje
0
Montavimo servisų Europoje
0
Profesionalių darbuotojų
0
Laimingų
klientų
0
Transporto
priemonių

Mūsų MISIJA

Atsakingai ir profesionaliai teikti Fleethand paslaugas, būti patikimiausiu partneriu klientams, siekiantiems aukščiausių rezultatų.

Mūsų VIZIJA

Tapti profesionaliausiu ir labiausiai atpažįstamu bei vertinamu produktu transporto srityje visoje Europoje.

Mūsų STRATEGIJA

Siekti visapusiškos pažangos, plėsti savo veiklą ir nuolat tobulinti bei vystyti Fleethand produktą.

Kodėl verta dirbti Fleethand?

Tvirta ir profesionali komanda

Inovatyvumas

Nuolatinis
tobulėjimas

Sąžiningumas

Tarpusavio
pagarba

Patikimumas

Karjeros
galimybės
Komandinis
darbas

Šiuo metu ieškome:

Java/Angular/React.js programuotojas (-a)

Pardavimų vadybininkas(-ė)

Techninio palaikymo
inžinierius (-ė)

Prisijunkite prie mūsų komandos

Ką klientai sako apie mus

“Fleethand” naudojame nuo 2020 m. ir mūsų transporto parko kontrolė tapo daug efektyvesnė. Pagrindinis „Fleethand” naudojimo pranašumas yra tas, kad jis padeda mums sutaupyti kaštus optimizuojant maršrutus, tai pat padidina saugumą stebint vaizdo įrašus ir transportą realiuoju laiku.

„Fleethand“ yra paprastas naudoti sprendimas, jis yra lankstus, intuityvus ir suteikia prieigą prie duomenų realiuoju laiku. “ – UAB „Integre Trans“ COO Sergejus Blinovas.

Kadangi mums yra svarbu kokybė bei patikimumas, su partneriu „Fleethand“ bendradarbiaujame jau senai. Įmonės įdiegta inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema sėkmingai sprendžia „Baltic transline“ autoparko problemas susijusias su vairuotojų darbo bei poilsio režimu, užtikrina kuro ekonomiją, optimalų maršruto planavimą bei leidžia daug efektyviau disponuoti mūsų vis didėjančiu transporto parku.

„Fleethand“ puikiai susitvarkė su mūsų jiems iškeltais reikalavimais, kokybe bei terminais, todėl galime rekomenduoti “Fleethand” kaip atsakingą, patikimą, pateisinusį mūsų lūkesčius partnerį. – UAB „Baltic transline“ logistikos vadovas Donatas Nickus. 

“Fleethand” – tai įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Visada teikia draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei yra pasirengę išspręsti visas iškilusias problemas. Kokybė visada čia. – UAB „Nostrada“ generalinis direktorius Egidijus Švėgžda.

„Kartais mažos įmonės (šiuo atveju „Fleethand“) gali pasiūlyti gerokai spartesnius sprendimus, negu to paties sulauktum iš didelių, tą pačią paslaugą teikiančių, kompanijų. Mums pakeliui su inovatyviais sprendimais!” – UAB „Transporto Marisa” General Manager Saulius Kavaliauskas.

„Fleethand“ – tai patogi, patikima, informatyvi platforma, kuri padeda mums lengviau atlikti svarbias užduotis kasdieniniame darbe.

„Fleethand“ komanda visuomet įsigilina į mūsų poreikius, žino tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Dirbant su šia kompanija, jaučiamės svarbūs ir galime jais pasitikėti, nes į mūsų prašymus ir pageidavimus reaguojama lanksčiai. Kiekvieną mūsų norą stengiamasi įgyvendinti – dirbant su jais atrodo, kad nieko nėra neįmanomo!

Prireikus pagalbos – visada pasiekiami, problemos sprendžiamos greitai, paprastai ir maloniai. – UAB „Lotos Baltica“, Vygantas Birbalas.

„2018 m. atradome jauną kolektyvą, kurie sparčiai vystė naują produktą „Fleethand“.

Jie turėjo tikrai gerą planšečių sprendimą, kuris mums patiko. Su šiuo sprendimu atsirado pas mus ir sklandus bendravimas su vairuotoju, tikslių maršrutų siuntimas, dokumentų skenavimas bei kiti sprendimai, kurių ankščiau neturėjome.

Mes buvome praktikai, jie buvo programos kūrėjai. „Hegelmann“ buvo labai reiklus, kėlė daug reikalavimų ir šiandien „Fleethand“ programa jau tapo tobula.

Dabar šia programa naudojasi daug įmonių, kurios taip pat turi tikrai didelę naudą.“ – UAB „Hegelmann transporte“ generalinis direktorius Tomas Jurgelevičius

Mūsų komanda