Elektroniniai dokumentai

Prisidėkite prie gamtos išsaugojimo, taupykite darbuotojų laiką bei įmonės kaštus, naudodami elektroninius dokumentus “Fleethand” sistemoje!

Elektroninių dokumentų naudojimas padeda išvengti daug problemų: nereikia pristatinėti popierinių dokumentų į biurą, skaityti neaiškaus vairuotojų rašto, prašyti papildomai atsiųsti transporto priemonės pažeidimų nuotraukų, klausinėti tam tikros informacijos, kurios neužpildė vairuotojai popieriniuose dokumentuose. Buhalterijos skyriui nereikia perrašinėti gautų duomenų į visai kitas platformas. Visi el. dokumentai gaunami buhalterijai tinkamomis formomis, o informacija lengvai pasiekiama darbuotojams ir saugoma archyve.

Kelionės / išlaidų lapai

Tai kelionių apskaitos sprendimas. Vairuotojas užpildo elektroninę lentelę savo planšetiniame kompiuteryje ir vienu paspaudimu viską išsiunčia buhalterijai. Automobilyje sumontuotas GPS sekimo blokelis registruoja visus maršrutus, fiksuoja tikslią automobilio lokaciją, laiką, odometro ridą, kuro likutį, faktinį suvartoto kuro kiekį bei kitus svarbius duomenis, kurie automatiškai užsipildo lentelėje ir vairuotojui nereikia papildomai rinkti duomenų ir pildyti visos tuščios lentelės.

Priėmimo – perdavimo aktai

Tai transporto priemonės priėmimo – perdavimo kitam vairuotojui akto sprendimas. Vairuotojai užpildo elektroninę priėmimo – perdavimo anketą, pateikia transporto priemonės defektų/pažeidimų nuotraukas ir pasirašo savo planšetiniame kompiuteryje. Vairuotojams, pildant anketą planšetiniame kompiuteryje, nėra galimybės praleisti neužpildytus laukus, o jei pažymima, kad yra pažeidimų, privaloma juos ir nufotografuoti (jei pažeidimas ištaisytas – galima tai irgi pažymėti anketoje).

Susisiekite su mumis