Girteka

„Fleethand“ – nauji „Girteka grupės“ telematikos tiekėjai

„Fleethand“ – nauji „Girteka grupės“ telematikos tiekėjai. Didžiausią nuosavą transporto parką Europoje valdanti „Girteka grupė“ pasirinko telematikos paslaugų tiekėją – Lietuvos įmonę „Programmatus“, vystančią produktą „Fleethand“.

Telematikos sistemos bus keičiamos visuose daugiau nei 9200 „Girteka grupės“ vilkikų. Nauja partnerystė, planuojama, pagreitins bendrovės skaitmenizavimo procesą, padės tausoti aplinką ir pagerins komandos darbo sąlygas.

„Telematikos sistemų pakeitimas yra vienas iš svarbių žingsnių „Girteka grupės“ veiklos skaitmeninimo kelyje. Tikimės, kad „Fleethand“ bus patikimas partneris, galintis greitai prisitaikyti prie pokyčių ir diegti  inovacijas. Norime, kad naujas telematikos sprendimas būtų patogus vairuotojams, išsaugotų visas funkcijas, kurias „Girteka grupė“ sukūrė iki šiol, ir suteiktų prieigą prie dirbtinio intelekto pagalba sukurtų maršrutų“, – sakė Mindaugas Paulauskas, „Girteka Transport“ generalinis direktorius.

„Fleethand“ ir „Girteka grupė“  sudarė bendradarbiavimo sutartį trims metams. Per ateinančius 12 mėnesių bus pakeista telematikos įranga visuose daugiau nei 9 200 grupės vilkikų. Taip pat į naujus bus keičiami bendrovės darbuotojų naudojami planšetiniai kompiuteriai.

„Bendradarbiaudami su „Girteka grupe“ matome daugybę galimybių. Mes ne tik teiksime telematikos sprendimus pirmaujančiai logistikos bendrovei, bet ir galėsime pritaikyti savo sistemą prie dinamiškos šiuo metu sparčiai skaitmenizuojamos „Girteka grupės“ verslo aplinkos. Ši partnerystė taip pat atveria galimybę išnaudoti dirbtinio intelekto potencialą logistikos sektoriuje“, – sakė Tomas Sergadejevas, „Fleethand“ generalinis direktorius.

„Telematikos sprendimai „Girteka grupės“  įmonėje naudojami plačiai: duomenų rinkimui ir optimizavimui, automatizavimui, komunikacijai, ekologiškam vairavimui ir kitiems procesams. Norime visus renkamus duomenis sudėti į vieną centralizuotą darbuotojams patogią sistemą. Naujasis įrenginys, skirtas vairuotojams, bus ne tik lankstesnis ir patikimesnis, bet ir patogesnis naudoti, nešiojamas, o tai buvo vienas iš pagrindinių vairuotojų lūkesčių. Dėl šių ir daugelio kitų priežasčių nusprendėme ieškoti naujo tiekėjo ir po 14 mėnesių intensyvių paieškų ir testavimų paaiškėjo, kad „Fleethand“ yra mums tinkamiausias produktas“, – apibendrino Dainius Augutis, „Girteka Transport“ Transporto funkcijų palaikymo skyriaus vadovas.

„Fleethand“ – tai pažangiausia transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti įmonėms efektyviau ir tvariau disponuoti  autoparku. „Fleethand“ siūlo aukščiausios kokybės dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus, tokius kaip moderni telematika, efektyvi transporto parko vadyba, integruotas užsakymų valdymas ir pažangios apsaugos sistemos. Šie sprendimai padeda klientams automatizuoti automobilių parko veiklą, pasiekti iki 30 % didesnį darbo efektyvumą ir gerokai sumažinti įmonių kaštus. Dėl profesionalaus ir atsakingo požiūrio į klientą „Fleethand“ tapo pirmaujančia transporto priemonių valdymo įmone, siekiančia ir toliau kurti pažangias sistemas ir reformuoti logistikos sektorių.