TransLogistica Poland

Įveikiame ribas kartu su partneriais „TransLogistica” Lenkijoje!

Įveikiame ribas kartu su partneriais „TransLogistica” Lenkijoje! „Fleethand” komanda džiaugiasi galėdama padėkoti savo partneriams – „Michael Bauer International GmbH” ir „HERE Technologies”, už visokeriopą paramą ir bendradarbiavimą.

Kartu mes siekiame, kad „Fleethand” taptų inovacijų eros dalimi ir pristatytų novatoriškos navigacijos patirtį mūsų klientams visame pasaulyje.

Didelis šuolis į priekį navigacijos srityje
Turėdami neįkainojamą „Michael Bauer International GmbH” ir „HERE Technologies” paramą, „Fleethand” žengia didžiulį žingsnį į priekį, siekdami iš esmės pakeisti navigacijos paslaugas mūsų klientams. Partnerių parama leido prestižiniame „TransLogistica” renginyje Lenkijoje pristatyti pažangiausius „HERE Maps” pagrįstus sprendimus.

Pristatytos pažangios vietos nustatymo paslaugos
Šis bendradarbiavimas žymi svarbų etapą mūsų kelyje, suteikiantį mums galimybę siūlyti naujoviškas, vietos nustatymu pagrįstas paslaugas, kurios pakeis mūsų klientų naudojimosi „Fleethand” sistema patirtį. Parodos „TransLogistica Poland” dalyviams pristatytas „Fleethand” sistemos potencialas ir funkcijos, kurios tapo įmanomos dėl šios partnerystės.

Šviesi technologijų ateitis
Nuoširdžiai dėkojame bendrovėms „Michael Bauer International GmbH” ir „HERE Technologies” už jų paramą ir nenutrūkstamą partnerystę. Drauge diegiame technologijų naujoves ir toliau tęsiame šią bendradarbiavimo kelionę, skatindami inovacijas ir nustatydami naujus standartus transporto pramonėje.