Moderni telematikos sistema

„Fleethand“ telematikos sprendimas leidžia realiu laiku stebėti transporto priemonių
buvimo vietą, maršrutą, greitį, kuro likutį, ar kitą svarbią informaciją, analizuoti važiavimo
istoriją, vairuotojo važiavimo stilių ir prognozuoti galutinį atvykimo laiką.

Išskirtiniai „Fleethand“ telematikos aspektai:

 • „ECO“ vairavimo analizė
 • Kuro kontrolė
 • Prietaisų skydelio atvaizdavimas bei pranešimai
 • Darbo laikų pažeidimų ataskaita, pranešimai bei valdymas
 • Automatizuotas skaitmeninio tachografo nustatymas
 • Šaldymo agregatų monitoringas

Telematikos sprendimai

Be tokių esminių funkcijų kaip transporto priemonių stebėjimas realiu laiku bei svarbių ataskaitų generavimas, moderni „Fleethand“ telematika turi tokias išskirtines ir labai aktualias funkcijas kaip „ECO“ vairavimas, kuro kontrolė, nuotolinio skaitmeninio tachografo nuskaitymas bei šaldymo agregatų monitoringas. Šie svarbūs „Fleethand“ telematikos sprendimai padeda vadybininkams priimti sprendimus greičiau, optimizuoti veiklą ir pagerinti įmonės pelningumą.

Transporto stebėjimas

Ši „Fleethand“ esminė transporto parko valdymo priemonė leidžia realiu laiku stebėti savo transporto priemonių buvimo vietą, esamą greitį, kuro likutį, ašies svorį bei kitą esminę informaciją. Šis įrankis suteikia galimybę analizuoti tiek esamą transporto priemonės situaciją, tiek važiavimo istoriją bei prognozuoti, kada transporto priemonė bus galutiniame taške.

Turėdamas tik interneto prieigą ir bet kokį mobilų įrenginį, vadybininkas, pasitelkęs šį sprendimą, gali greičiau priimti esminius sprendimus, lemiančius įmonės pelningumą bei autoparko efektyvumą.

„ECO“ vairavimas

Šis „Fleethand“ sprendimas analizuoja visų kelionių duomenis ir nurodo, ar transporto priemonė vairuojama ekonomiškai. Detali kelionės informacija atskleidžia kiekvieno vairuotojo degalų sunaudojimą, vairavimo stilių ir saugumą. „ECO“ funkcionalumas leidžia reitinguoti vairuotojus. Vairuotojas savo planšetėje gali matyti „ECO“ balus ir bendrą savo reitingą įmonėje, o tai dar labiau motyvuoja pasiekti kuo geresnį rezultatą.
„ECO“ vairavimo funkcija taupo degalus, tausoja automobilį, prisideda prie kelių eismo saugumo, gerina vairuotojų vairavimo įgūdžius, mažina vairuotojų stresą vairavimo metu ir prisideda prie klimato apsaugos bei taršos mažinimo.

„Fleethand“ sistema, analizuodama „ECO“ vairavimo elgseną, suteikia informaciją, kurios reikia norint susimažinti automobilių parko kuro sąnaudas bei eksploatacinius kaštus.

Integracijos

Siekiant paprastesnio ir efektyvesnio autoparko valdymo, „Fleethand“ programa yra atvira integracijoms su kitomis transporto valdymo, krovinių sekimo ar buhalterinėmis programomis. Mūsų integracijos leis automatiškai siųsti ir gauti Jūsų autoparko duomenis iš išorinių sistemų, taigi visą autoparką patogiai valdysite iš vienos „Fleethand“ platformos.

Jūsų patogumui „Fleethand“ sistemoje galėsite rasti šias integracijas:

Išorinės sekimo sistemos

eConnect, project44, Synchro Supply, SENT – GEO, LKW – Walter, Shippeo, Altia, Astrata, Sixfold, Co3, Timocom, Duvenbeck, Linkways, Dachser (Kasasi), RHENUS,  BTK.

Buhalterinės apskaitos programos

Rivilė, Agnum, Pragma, Finvalda.

Transporto valdymo sistemos

Infotrans, Terra IT, AndSoft.

Šaldymo agregatų tiekėjai

Schmitz CargoBull, Thermoking.

Kuro kontrolė

„Fleethand“ programoje, pasitelkiant kokybiškus degalų lygio daviklius, visada galite matyti kiekvienos transporto priemonės kuro likutį bei kuro užpylimus, kurie atvaizduojami žemėlapyje. Taip pat galite stebėti kuro lygio kitimą, kuris atvaizduojamas diagramose bei degalų sąnaudas įvairiais laiko intervalais. Stebėdami degalų lygį realiu laiku galėsite lengvai planuoti degalų užpylimo stoteles. Kiekvienam klientui galime suformuoti atskirą degalinių duomenų bazę, kurioje bus tik klientui aktualios degalinės. Tai palengvins darbą vadybininkui, kuris, planuodamas maršrutą vairuotojui, galės pastarąsias į jį įtraukti.

Šis profesionalus kuro valdymo sprendimas leidžia stebėti degalų sąnaudų statistiką, taip pagerindamas degalų taupymą ir įmonės sąnaudas.

Prietaisų skydelio atvaizdavimas bei pranešimai

Su Fleethand galite daugiau!

Mūsų unikalus sprendimas leidžia vartotojams matyti ne tik tradicinę borto kompiuterio informaciją, bet ir daugybę transporto priemonės diagnostikos duomenų, pavyzdžiui, variklio būklės rodmenis, tepalų lygį ir kt. Naudodamiesi Fleethand prietaisų skydeliu realiu laiku galite matyti kiekvieną borto kompiuterio lemputę bei gauti pranešimus, kai ji užsidega. Laiku pastebėjus gedimus ar neteisingą transporto priemonės eksploatavimą, galima išvengti didelių išlaidų, susijusių su garantiniu aptarnavimu. Taip pat užkirsti kelią galimoms avarijoms, kai piktybiškai yra išjunginėjamos papildomo transporto priemonės saugumo funkcijos, pvz., juostų palaikymo sistema, avarinio stabdymo sistema, saugos diržų funkcija.

Naudodamos šią funkciją, transporto įmonės gali palengvinti savo transporto parko techninės priežiūros procesus, sumažinti prastovas ir užtikrinti, kad jų transporto priemonės veiktų maksimaliu pajėgumu bei prisidėti prie saugumo užtikrinimo kelyje.

 

Nuotolinis skaitmeninio tachografo nuskaitymas

Tai labai svarbus „Fleethand“ sprendimas, kuris panaikina problemą, kai transporto priemonė visą laiką dirba užsienyje, o tiek vairuotojo, tiek transporto priemonės tachografo failai turi būti periodiškai nuskaitomi. Šios funkcijos pagalba gausite tiek vairuotojo kortelės, tiek transporto priemonės išsamius duomenis. Sistema failus ne tik parsiunčia, bet ir sugeneruoja vairuotojo darbo laiko apskaitos tabelį. „Fleethand“ sistemos privalumas yra tai, kad failai parsiunčiami visiškai automatizuotais nustatytais laiko intervalais, todėl galėsite būti ramūs, kad viskas bus atlikta numatytu laiku. Parsiųsti failai yra saugomi „Fleethand“ dedikuotame serveryje, kur užtikrinamas besąlygiškas saugumas, o patys failai yra saugomi tiek, kiek reikalauja LR teisės normos. Taip pat „Fleethand“ sistema gali perduoti duomenis ir į Jūsų pasirinktą buhalterinę programą: Rivilė, Agnum, Finvalda, Pragma ir kt.

Darbo laikų pažeidimų ataskaita, pranešimai bei valdymas

Apsaugokite savo įmonę nuo baudų ar netgi licencijos praradimo!

Naujas Fleethand sistemos modulis leidžia labai paprastai analizuoti visus įmonės vairuotojų darbo laiko pažeidimus, kurie atvaizduojami vienoje išsamioje ataskaitoje. Joje lengvai matysite, kiek ir kokio sunkumo pažeidimų yra padaręs kiekvienas jūsų įmonės vairuotojas, kokiu metu bei kokioje šalyje jie buvo įvykdyti. Dar vienas šio sprendimo privalumas – pranešimai apie vairuotojų vairavimo laikų pažeidimus, kuriuos galite užsiprenumeruoti mūsų sistemoje ir gauti realiu laiku. Tokiu būdu atsakingi asmenys yra laiku informuojami apie atsiradusius pažeidimus ir gali lengvai užkirsti kelią gresiančioms baudoms ar net licencijos praradimui.

Šis naujas Fleethand modulis yra skirtas transporto įmonėms, norinčioms išlaikyti aukštus teisės aktų laikymosi ir saugos kelyje standartus bei norinčioms išvengti neplanuotų išlaidų.

Šaldymo agregatų monitoringas

Vežant temperatūrai jautrias prekes ir norint išlaikyti jų kokybę, labai svarbu tiksliai kontroliuoti temperatūrą. Su „Fleethand“ sistema galima stebėti tikslius temperatūros, šaldytuvo darbo režimo ir darbo valandų rodmenis, gauti įspėjimus apie pasiektus temperatūros nukrypimus (viršutines ar apatines temperatūros ribas). „Fleethand“ sistemos pagalba nedelsiant gausite informaciją apie temperatūros pakitimus ar atsiradusius nesklandumus. Krovinio temperatūra rodoma realiuoju laiku žemėlapyje, grafike, vairuotojo planšetiniame kompiuteryje bei temperatūros ataskaitoje.

Ataskaitos

„Fleethand“ programa kaupia visus transporto priemonės duomenis, juos sistemina ir gali generuoti įvairias svarbias ataskaitas, pvz.: pasirinkto periodo suvestinę, tachografo grafikus, nuvažiuotą kilometražą pagal šalis, vairuotojų darbo laiko lenteles, kurios naudojamos ne tik įmonės buhalterinei apskaitai, bet ir analizuojant verslo procesus bei priimant tam tikrus sprendimus, leidžiančius optimizuoti įmonės kaštus.

Efektyvumo skaičiuoklė

Sužinokite, kiek mūsų sprendimas gali padėti Jums sutaupyti!

Skaičiuoklė
vnt.
l
km
l/€
Rezultatas

Mūsų klientų nuomonė

“Fleethand” naudojame nuo 2020 m. ir mūsų transporto parko kontrolė tapo daug efektyvesnė. Pagrindinis „Fleethand” naudojimo pranašumas yra tas, kad jis padeda mums sutaupyti kaštus optimizuojant maršrutus, tai pat padidina saugumą stebint vaizdo įrašus ir transportą realiuoju laiku.
„Fleethand“ yra paprastas naudoti sprendimas, jis yra lankstus, intuityvus ir suteikia prieigą prie duomenų realiuoju laiku.

Sergejus Blinovas „Integre Trans“ COO

Kadangi mums yra svarbu kokybė bei patikimumas, su partneriu „Fleethand“ bendradarbiaujame jau seniai. Įmonės įdiegta inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema sėkmingai sprendžia „Baltic transline“ autoparko problemas, susijusias su vairuotojų darbo bei poilsio režimu, užtikrina kuro ekonomiją, optimalų maršruto planavimą bei leidžia daug efektyviau disponuoti mūsų vis didėjančiu transporto parku.
„Fleethand“ puikiai susitvarkė su mūsų jiems iškeltais reikalavimais, kokybe bei terminais, todėl galime rekomenduoti “Fleethand” kaip atsakingą, patikimą, pateisinusį mūsų lūkesčius partnerį.

Donatas Nickus „Baltic transline“ Logistikos vadovas

„Fleethand“ – tai įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Visada teikia draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei yra pasirengę išspręsti visas iškilusias problemas. Kokybė visada čia.

Egidijus Švėgžda „Nostrada“ Generalinis direktorius

Kartais mažos įmonės (šiuo atveju „Fleethand“) gali pasiūlyti gerokai spartesnius sprendimus, negu to paties sulauktum iš didelių, tą pačią paslaugą teikiančių kompanijų. Mums pakeliui su inovatyviais sprendimais!

Saulius Kavaliauskas „Transporto Marisa“ Generalinis direktorius

„Fleethand“ – tai patogi, patikima, informatyvi platforma, kuri padeda mums lengviau atlikti svarbias užduotis kasdieniniame darbe.
„Fleethand“ komanda visuomet įsigilina į mūsų poreikius, žino tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Dirbant su šia kompanija, jaučiamės svarbūs ir galime jais pasitikėti, nes į mūsų prašymus ir pageidavimus reaguojama lanksčiai. Kiekvieną mūsų norą stengiamasi įgyvendinti – dirbant su jais atrodo, kad nieko nėra neįmanomo!
Prireikus pagalbos – visada pasiekiami, problemos sprendžiamos greitai, paprastai ir maloniai

Vygantas Birbalas „Lotos Baltica“ COO

2018 m. atradome jauną kolektyvą, kurie sparčiai vystė naują produktą „Fleethand“. Jie turėjo tikrai gerą planšečių sprendimą, kuris mums patiko. Su šiuo sprendimu atsirado pas mus ir sklandus bendravimas su vairuotoju, tikslių maršrutų siuntimas, dokumentų skenavimas bei kiti sprendimai, kurių ankščiau neturėjome. Mes buvome praktikai, jie buvo programos kūrėjai. „Hegelmann“ buvo labai reiklus, kėlė daug reikalavimų ir šiandien „Fleethand“ programa jau tapo tobula. Dabar šia programa naudojasi daug įmonių, kurios taip pat turi tikrai didelę naudą.

Tomas Jurgelevičius „Hegelmann“ Generalinis direktorius

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo esame pranašesni už kitus transporto sekimo sistemų tiekėjus ?

„Fleethand“ – pažangiausia transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti daug efektyviau ir tvariau disponuoti autoparku. Esame jaunų, linksmų, darbščių, draugiškų ir be galo į tikslą orientuotų žmonių komanda ir teikiame efektyvius sprendimus. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kliento darbo specifiką, todėl adaptuojame „Fleethand“ sistemą. Mes kuriame kiekvienam vartotojui atskirą prisijungimą, o tai leidžia susikonfigūruoti programą pagal savo poreikius.  Taipogi darome integracijas su kitomis programomis, taip padėdami sutaupyti kliento žmogiškuosius išteklius, nes informacija gaunama ir siunčiama automatizuotai bei valdoma vienoje „Fleethand“ sistemoje.

Kaip „ECO“ modulis gali padėti sumažinti kuro sąnaudas?

Šis „Fleethand“ sprendimas analizuoja visų kelionių duomenis ir nurodo ar transporto priemonė atitinka „ECO“ vairavimo elgseną, suteikia informaciją, kurios reikia norint susimažinti automobilių parko kuro sąnaudas bei eksploatacinius kaštus. Detali kelionės informacija atskleidžia kiekvieno vairuotojo degalų sunaudojimą, vairavimo stilių ir saugumą, taip prisideda prie degalų taupymo, automobilio tausojimo.

Koks yra „Fleethand“ sistemos diegimo procesas?

Sistemos diegimo procesas yra nesudėtingas. „Fleethand“ sistema gali gauti duomenis iš dviejų gamintojų („Teltonika“, „Ruptela“) sekimo blokų, tad turint juos įmonės turimus vilkikus įkeliame į sistemą ir paruošiame naudojimui. Toliau seka mūsų vadybininko vizitas į įmonę, kurioje pravedami apmokymai, kaip naudotis „Fleethand“ sprendimais. Taip pat, mėnesiui sukuriamas pokalbio langas, kuriame įmonės vadybininkas gali užduoti klausimus ir konsultuotis su įmonei priskirtais „Fleethand“ atstovais.

Kokia GPS įranga montuojama į vilkikus bei kiek tai kainuoja?

Dažnu atveju vilkikuose yra sumontuojamas „Teltonikos“ arba „Ruptelos“ sekimo blokas,  jeigu turite šių gamintojų įrangą – jos keisti nereikia. Esant poreikiui keisti įrangą, galime pasiūlyti vienas geriausių įrangos kainų rinkoje, nes ilgus metus bendradarbiaujame su įrangos tiekėjais.

Kodėl svarbu turėti unikalius prisijungimus prie „Fleethand“ sistemos ir kokią naudą tai duoda?

Unikalūs darbuotojų prisijungimai leidžia kiekvienam darbuotojui konfigūruoti programą pagal savo poreikius, užsiprenumeruoti jam aktualius pranešimus. Taip pat, atskiros prieigos rūšys apriboja duomenų pasiekiamumą ir palengviną kontrolę.

Kaip vyksta vairuotojo ir vilkikų tachografo failų nuskaitymas?

Prijungus įmonės kortelę prie skaitytuvo, vairuotojo ir vilkiko tachografo failai yra nuskaitomi automatiškai. Vairuotojo tachografo failai nuskaitomi kasdien, o vilkiko kas 28 paras. Šiuos failus „Fleethand“ sistema perduoda tabelio formatu, taip pat galima juos perduoti į kitas sistemas, pasitelkiant integracijas. Šios funkcijos pagalba gausite tiek vairuotojo kortelės, tiek transporto priemonės išsamius duomenis. Sistema failus ne tik parsiunčia, bet ir sugeneruoja vairuotojo darbo laiko apskaitos tabelį.

Susisiekite

  UAB „Programmatus”

  Įmonės kodas: 148417976

  PVM mok. kodas: LT484179716

  Adresas: Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius

  Susisiekime:

  +370 600 58 558

  sales@fleethand.com