2020 METŲ PANDEMIJOS LAIKOTARPIS – „FLEETHAND“ PROVERŽIO METAI

2020 metų pandemijos laikotarpis – „Fleethand” proveržio metai!

2020 m. pradžia įnešė naujų iššūkių į verslo sektorių. Ne paslaptis, kad pagrindinis to iniciatorius buvo Covid-19 sukelta pandemija visame pasaulyje. Nežiūrint į tai, mūsų įmonei, „Fleethand”, tai proveržio metai – praeitus metus užbaigėme su didesniu nei 100% augimu!

Savo rezultatus skaičiuojame ne tik išaugusia apyvarta ar pelnu, bet taip pat ir išaugusiu klientų ir sekamų transporto priemonių skaičiumi. Pastarasis skaičius išaugo iki 15 000, o klientų krepšelis – iki 300, nors Fleethand produktą rinkai pristatėme vos prieš 3 metus.

Mūsų partneriai – didžiausi Europos vežėjai, kurių įvertinimas ir pasitikėjimas mumis užtikrina mūsų tvirtą vietą rinkoje.

Mūsų sėkmės istorija – jauni, entuziastingi, orientuoti į klientą bei rezultatą profesionalai, kurių tikslas – vystyti unikalų ir modernų produktą, padedantį transporto įmonėms dirbti efektyviau ir taupiau.

Mūsų tikslas nėra parduoti standartinį produktą, mes ateiname išklausyti klientų problemų ir pasiūlyti jiems labiausiai tinkančius sprendimus. Teikiame efektyvius telematikos, vadybos, saugumo ir užsakymų valdymo sprendimus. Sprendžiame klientų problemas, laiku pateikiame rinkai reikalingus sprendimus, padedame optimizuoti procesus ir suefektyviname darbą net 30%, o tai sumažina įmonėms kaštus.