Operacijų spartinimas naudojant elektroninius dokumentus

Operacijų spartinimas naudojant elektroninius dokumentus. Fleethand elektroninių dokumentų sprendimas turi daug privalumų kasdienėje veikloje. Elektroninių dokumentų siuntimas tarp vadybininkų ir vairuotojų yra didelis šuolis įmonės procesų skaitmeninimo link. Tai ne tik didina veiklos efektyvumą, bet ir prisideda prie bendrų veiksmų, kuriais siekiama tvarios ateities.

Elektroninių dokumentų siuntimo įrankis: Palengvina greitą dokumentų siuntimą tarp vairuotojų ir vadybininkų, supaprastina bendravimą ir operacijas. Vairuotojai gali lengvai nuskaityti ir perduoti dokumentus realiuoju laiku naudodami mobiliųjų įrenginių kamerą. Skaitytuvas automatiškai atpažįsta nuotraukų kraštus ir jas apkarpo, atpažįsta tekstą ir ištiesina, kad būtų galima optimaliai naudoti ir archyvuoti.

Lengvas įkėlimas vadybininkams: Vadybininkai gali įkelti įvairius elektroninius dokumentus, pvz., draudimo polisus, vairuotojų komandiruočių deklaracijas ar bendras instrukcijas tiesiai į Fleethand sistemą. Šiuos dokumentus galima įkelti bet kuriuo metu, todėl tai nepaprastai patogu, ypač jei reikia juos atnaujinti paskutinę minutę arba net jei vairuotojai pamiršo juos pateikti prieš kelionę.

Elektroninio dokumentų siuntimo privalumai:

  • Greitis ir patogumas: Dokumentų perdavimas realiuoju laiku pagreitina vairuotojų ir vadybininkų bendravimą, skatina greitą sprendimų priėmimą ir užduočių vykdymą.
  • Išlaidų taupymas: Atsisakius spausdinimo ir rankinio dokumentų pildymo, sutaupoma daug lėšų.
  • Didesnės saugumo priemonės: Elektroninių dokumentų sistema užtikrina pažangią apsaugą ir prieigos kontrolę, saugančią konfidencialią informaciją.