Pažangios apaugos sistemos

„Fleethand“ pažangios apsaugos sistemos leidžia mažinti draudimo kaštus, išvengti vagysčių bei nesusipratimų įvykus autoįvykiui ar krovinio pasikrovimo/išsikrovimo vietose. Taip pat tai puiki prevencinė priemonė.

Išskirtiniai „Fleethand” saugos modulio aspektai:

 • Galimas tiesioginis vaizdo iš transporto priemonėje įdiegtų kamerų stebėjimas
 • Stebėjimo sistemoje galima įdiegti net iki 8 vnt. kamerų
 • Kuro vagysčių prevencija
 • Autoįvykių prevencija
 • TAPA sertifikavimas

Saugos sprendimai

Pagrindinis „Fleethand“ saugos modulio sprendimas yra moderni vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema. Prie šio sprendimo galima priderinti tokias apsaugos funkcijas kaip durų signalizacija, kuro bakų signalizacija, kuro lygio matuokliai ar kita. „Fleethand“ sistemų pagalba galima pasiruošti TAPA sertifikatui, kuris užtikrina krovinių saugumą ir didina pasitikėjimą klientų bei partnerių tarpe.

Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema

Inovatyvus „Fleethand“ vaizdo stebėjimo ir įrašymo sprendimas suteikia unikalią galimybę matyti tiesioginį vaizdą iš kelių jūsų transporto priemonėje įdiegtų kamerų. Akimirksniu galite peržiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą iš bet kurios kameros, kad galėtumėte padėti vairuotojams sudėtingose situacijose. Vaizdas ne tik transliuojamas tiesiogiai, bet ir įrašomas, taigi visada turite iki 1 mėn. video archyvą. „Fleethand“ vaizdo stebėjimo įranga gali pateikti ir visą informaciją apie buvusius eismo įvykius. Tai padeda patikrinti arba paneigti galimus skundus, stebėti įvykusį pakrovimą ar iškrovimą. Aklos zonos ir galinio stebėjimo kameros padeda vairuotojui intensyvaus eismo metu, žiedinėse sankryžose ar parkuojantis, o  puspriekabės ir šaldytuvo kameros leidžia vairuotojui stebėti pakrovimą iš kabinos. Galima sistemos komplektacija – iki 8 kamerų. Sistema tinka bet kokio tipo transporto priemonėms ir yra plačiai pritaikoma, atsižvelgiant individualiai į kiekvieną užklausą.

 

Apsaugos sistemos

Bendradarbiaujame su įvairiais apsaugos sistemų gamintojais, todėl jūsų patogumui galime pasiūlyti šias apsaugos sistemas:

 • Puspriekabės galinių durų signalizacija
 • Kuro bakų signalizacija
 • Kuro lygio matuokliai
 • Parkavimo sistema
 • Puspriekabės durų spynos

 

TAPA sertifikavimas

„Fleethand“ apsaugos sistemų pagalba galite lengvai pasiruošti TAPA sertifikato gavimui. Padedame pasiruošti sertifikavimo procesui pagal TAPA FSR ir TSR  standartus.

TAPA sertifikavimas pripažįstamas tarptautiniu mastu. Jis užtikrina klientų ir partnerių pasitikėjimą ir mažina galimus nuostolius dėl nepakankamos krovinių apsaugos, netinkamo krovinių sandėliavimo ir pervežimo.

Mūsų klientų nuomonė

„Fleethand” naudojame nuo 2020 m. ir mūsų transporto parko kontrolė tapo daug efektyvesnė. Pagrindinis „Fleethand” naudojimo pranašumas yra tas, kad jis padeda mums sutaupyti kaštus optimizuojant maršrutus, tai pat padidina saugumą stebint vaizdo įrašus ir transportą realiuoju laiku.
„Fleethand“ yra paprastas naudoti sprendimas, jis yra lankstus, intuityvus ir suteikia prieigą prie duomenų realiuoju laiku.

Sergejus Blinovas „Integre Trans“ COO

Kadangi mums yra svarbu kokybė bei patikimumas, su partneriu „Fleethand“ bendradarbiaujame jau seniai. Įmonės įdiegta inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema sėkmingai sprendžia „Baltic transline“ autoparko problemas susijusias su vairuotojų darbo bei poilsio režimu, užtikrina kuro ekonomiją, optimalų maršruto planavimą bei leidžia daug efektyviau disponuoti mūsų vis didėjančiu transporto parku.
„Fleethand“ puikiai susitvarkė su mūsų jiems iškeltais reikalavimais, kokybe bei terminais, todėl galime rekomenduoti “Fleethand” kaip atsakingą, patikimą, pateisinusį mūsų lūkesčius partnerį.

Donatas Nickus „Baltic transline“ Logistikos vadovas

“Fleethand” – tai įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Visada teikia draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei yra pasirengę išspręsti visas iškilusias problemas. Kokybė visada čia.

Egidijus Švėgžda „Nostrada“ Generalinis direktorius

Kartais mažos įmonės (šiuo atveju „Fleethand“) gali pasiūlyti gerokai spartesnius sprendimus, negu to paties sulauktum iš didelių, tą pačią paslaugą teikiančių, kompanijų. Mums pakeliui su inovatyviais sprendimais!

Saulius Kavaliauskas „Transporto Marisa“ Generalinis direktorius

„Fleethand“ – tai patogi, patikima, informatyvi platforma, kuri padeda mums lengviau atlikti svarbias užduotis kasdieniniame darbe.
„Fleethand“ komanda visuomet įsigilina į mūsų poreikius, žino tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Dirbant su šia kompanija, jaučiamės svarbūs ir galime jais pasitikėti, nes į mūsų prašymus ir pageidavimus reaguojama lanksčiai. Kiekvieną mūsų norą stengiamasi įgyvendinti – dirbant su jais atrodo, kad nieko nėra neįmanomo!
Prireikus pagalbos – visada pasiekiami, problemos sprendžiamos greitai, paprastai ir maloniai

Vygantas Birbalas „Lotos Baltica“ COO

2018 m. atradome jauną kolektyvą, kurie sparčiai vystė naują produktą „Fleethand“.
Jie turėjo tikrai gerą planšečių sprendimą, kuris mums patiko. Su šiuo sprendimu atsirado pas mus ir sklandus bendravimas su vairuotoju, tikslių maršrutų siuntimas, dokumentų skenavimas bei kiti sprendimai, kurių ankščiau neturėjome.
Mes buvome praktikai, jie buvo programos kūrėjai. „Hegelmann“ buvo labai reiklus, kėlė daug reikalavimų ir šiandien „Fleethand“ programa jau tapo tobula.
Dabar šia programa naudojasi daug įmonių, kurios taip pat turi tikrai didelę naudą.

Tomas Jurgelevičius „Hegelmann“ Generalinis direktorius

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo esame pranašesni už kitus transporto sekimo sistemų tiekėjus ?

„Fleethand“ – pažangiausia transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti daug efektyviau ir tvariau disponuoti autoparku. Esame jaunų, linksmų, darbščių, draugiškų ir be galo į tikslą orientuotų žmonių komanda ir teikiame efektyvius sprendimus. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kliento darbo specifiką, todėl adaptuojame „Fleethand“ sistemą. Mes kuriame kiekvienam vartotojui atskirą prisijungimą, o tai leidžia susikonfigūruoti programą pagal savo poreikius.  Taipogi darome integracijas su kitomis programomis, taip padėdami sutaupyti kliento žmogiškuosius išteklius, nes informacija gaunama ir siunčiama automatizuotai bei valdoma vienoje „Fleethand“ sistemoje.

Kaip „ECO“ modulis gali padėti sumažinti kuro sąnaudas?

Šis „Fleethand“ sprendimas analizuoja visų kelionių duomenis ir nurodo ar transporto priemonė atitinka „ECO“ vairavimo elgseną, suteikia informaciją, kurios reikia norint susimažinti automobilių parko kuro sąnaudas bei eksploatacinius kaštus. Detali kelionės informacija atskleidžia kiekvieno vairuotojo degalų sunaudojimą, vairavimo stilių ir saugumą, taip prisideda prie degalų taupymo, automobilio tausojimo.

Koks yra „Fleethand“ sistemos diegimo procesas?

Sistemos diegimo procesas yra nesudėtingas. „Fleethand“ sistema gali gauti duomenis iš dviejų gamintojų („Teltonika“, „Ruptela“) sekimo blokų, tad turint juos įmonės turimus vilkikus įkeliame į sistemą ir paruošiame naudojimui. Toliau seka mūsų vadybininko vizitas į įmonę, kurioje pravedami apmokymai, kaip naudotis „Fleethand“ sprendimais. Taip pat, mėnesiui sukuriamas pokalbio langas, kuriame įmonės vadybininkas gali užduoti klausimus ir konsultuotis su įmonei priskirtais „Fleethand“ atstovais.

Kokia GPS įranga montuojama į vilkikus bei kiek tai kainuoja?

Dažnu atveju vilkikuose yra sumontuojamas „Teltonikos“ arba „Ruptelos“ sekimo blokas,  jeigu turite šių gamintojų įrangą – jos keisti nereikia. Esant poreikiui keisti įrangą, galime pasiūlyti vienas geriausių įrangos kainų rinkoje, nes ilgus metus bendradarbiaujame su įrangos tiekėjais.

Kodėl svarbu turėti unikalius prisijungimus prie „Fleethand“ sistemos ir kokią naudą tai duoda?

Unikalūs darbuotojų prisijungimai leidžia kiekvienam darbuotojui konfigūruoti programą pagal savo poreikius, užsiprenumeruoti jam aktualius pranešimus. Taip pat, atskiros prieigos rūšys apriboja duomenų pasiekiamumą ir palengviną kontrolę.

Kaip vyksta vairuotojo ir vilkikų tachografo failų nuskaitymas?

Prijungus įmonės kortelę prie skaitytuvo, vairuotojo ir vilkiko tachografo failai yra nuskaitomi automatiškai. Vairuotojo tachografo failai nuskaitomi kasdien, o vilkiko kas 28 paras. Šiuos failus „Fleethand“ sistema perduoda tabelio formatu, taip pat galima juos perduoti į kitas sistemas, pasitelkiant integracijas. Šios funkcijos pagalba gausite tiek vairuotojo kortelės, tiek transporto priemonės išsamius duomenis. Sistema failus ne tik parsiunčia, bet ir sugeneruoja vairuotojo darbo laiko apskaitos tabelį.

Susisiekite

  UAB „Programmatus”

  Įmonės kodas: 148417976

  PVM mok. kodas: LT484179716

  Adresas: Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius

  Susisiekime:

  +370 600 58 558

  sales@fleethand.com