Integruotas užsakymų valdymas

„Fleethand” užsakymų valdymas apjungia visus svarbiausius logistikos proceso elementus: nuo užsakymo gavimo, suvedimo, suplanavimo ir vykdymo iki sąskaitos išrašymo bei išsiuntimo klientui. Tokiu būdu vadovams yra suteikiama galimybė turėti pilną įmonės darbo efektyvumo bei pelningumo analizę ir visa tai matyti vienoje integruotoje transporto valdymo sistemoje.

Išskirtiniai „Fleethand” užsakymų valdymo modulio aspektai:

 • Pelningumo ataskaitos stebėjimas realiu laiku ir greitas sprendimų priėmimas
 • Automatinis sąskaitų generavimas ir išsiuntimas klientui
 • Automatinis sąskaitų importavimas į buhalterines programas

Užsakymų valdymo sprendimas

Šis „Fleethand” modulis integruoja visą pervežimo procesą į vieną darnią visumą ir yra itin naudingas nedidelėms transporto įmonėms, kurios dar neturi išorinių užsakymo valdymo sistemų.

Užsakymų valdymas

Šio sprendimo esmė: užsakymas yra suvedamas į „Fleethand” sistemą, kurioje jis priskiriamas konkrečiai transporto priemonei. Automatiškai yra sukuriamos užduotys su optimaliais maršrutais, o vadybininkui lieka tuos maršrutus tik peržiūrėti ir nusiųsti vairuotojui. Vairuotojui, įvykdžius pervežimo užduotį ir pateikus visus elektroninius pervežimo dokumentus, sistema automatiškai išrašo sąskaitą bei išsiunčia ją klientui. Taip pat galima itin lengvai ir greitai peržiūrėti pervežimo pelningumą, nes prie užsakymo yra priskiriamos visos transportavimo išlaidos.

Sąskaitų importavimas

Naudodami „Fleethand“ užsakymų valdymo modulį galite automatiškai išrašyti ir siųsti sąskaitas klientams bei importuoti jas integracijų pagalba į savo naudojamą apskaitos sistemą. Siekiant paprastesnio ir efektyvesnio autoparko valdymo, „Fleethand“  turi integracijas su tokiomis buhalterinėmis programomis kaip Rivilė, Agnum, Pragma ir Finvalda.

Finansinės ataskaitos

„Šis sprendimas leidžia generuoti užsakymų ataskaitas įvairiais pjūviais – pagal klientą, vadybininką, vilkiką ir kt. Taigi labai lengva, pasirinkus tam tikrą klientą, pamatyti, kad visi to kliento užsakymai yra nuostolingi, ir greitai priimti sprendimus, užtikrinančius pelningesnį įmonės veikimą. Taip pat visus užsakymų duomenis galima perkelti į Power BI sistemą, kur dar išsamiau galėsite stebėti įmonės rezultatus bei analizuoti duomenis skirtingais pjūviais.

Taigi „Fleethand“ sistemoje ataskaitų pagalba galite stebėti užsakymų pelningumą realiu laiku, lengvai priimti įmonės optimizavimo sprendimus bei vertinti vadybininkų darbo efektyvumą.

Automatinis sąskaitų generavimas

Vairuotojui, įvykdžius paskutinį užsakymo iškrovimą ir atsiuntus visus elektroninius krovinio dokumentus į „Fleethand“ platformą, sistema gali automatiškai sugeneruoti sąskaitą pagal jūsų norimą įmonės sąskaitų šabloną. Prie saskaitos prisegami reikiami dokumentai ir sąskaitos automatiškai yra nusiunčiamos kliento nurodytu saskaitu el. paštu. Taip pat sistemoje galėsite valdyti sąskaitų apmokėjimo būsenas, kas leis užtikrinti nuolatinį pajamų gavimą, bei stebėti laukiančius mokėjimus, nustatyti automatinius priminimus apie mokėjimus ar jų vėlavimus.

 

 

 

Mūsų klientų nuomonė

„Fleethand” naudojame nuo 2020 m. ir mūsų transporto parko kontrolė tapo daug efektyvesnė. Pagrindinis „Fleethand” naudojimo pranašumas yra tas, kad jis padeda mums sutaupyti kaštus optimizuojant maršrutus, tai pat padidina saugumą stebint vaizdo įrašus ir transportą realiuoju laiku.
„Fleethand“ yra paprastas naudoti sprendimas, jis yra lankstus, intuityvus ir suteikia prieigą prie duomenų realiuoju laiku.

Sergejus Blinovas „Integre Trans“ COO

Kadangi mums yra svarbu kokybė bei patikimumas, su partneriu „Fleethand“ bendradarbiaujame jau seniai. Įmonės įdiegta inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema sėkmingai sprendžia „Baltic transline“ autoparko problemas susijusias su vairuotojų darbo bei poilsio režimu, užtikrina kuro ekonomiją, optimalų maršruto planavimą bei leidžia daug efektyviau disponuoti mūsų vis didėjančiu transporto parku.
„Fleethand“ puikiai susitvarkė su mūsų jiems iškeltais reikalavimais, kokybe bei terminais, todėl galime rekomenduoti “Fleethand” kaip atsakingą, patikimą, pateisinusį mūsų lūkesčius partnerį.

Donatas Nickus „Baltic transline“ Logistikos vadovas

“Fleethand” – tai įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Visada teikia draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei yra pasirengę išspręsti visas iškilusias problemas. Kokybė visada čia.

Egidijus Švėgžda „Nostrada“ Generalinis direktorius

Kartais mažos įmonės (šiuo atveju „Fleethand“) gali pasiūlyti gerokai spartesnius sprendimus, negu to paties sulauktum iš didelių, tą pačią paslaugą teikiančių, kompanijų. Mums pakeliui su inovatyviais sprendimais!

Saulius Kavaliauskas „Transporto Marisa“ Generalinis direktorius

„Fleethand“ – tai patogi, patikima, informatyvi platforma, kuri padeda mums lengviau atlikti svarbias užduotis kasdieniniame darbe.
„Fleethand“ komanda visuomet įsigilina į mūsų poreikius, žino tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Dirbant su šia kompanija, jaučiamės svarbūs ir galime jais pasitikėti, nes į mūsų prašymus ir pageidavimus reaguojama lanksčiai. Kiekvieną mūsų norą stengiamasi įgyvendinti – dirbant su jais atrodo, kad nieko nėra neįmanomo!
Prireikus pagalbos – visada pasiekiami, problemos sprendžiamos greitai, paprastai ir maloniai

Vygantas Birbalas „Lotos Baltica“ COO

2018 m. atradome jauną kolektyvą, kurie sparčiai vystė naują produktą „Fleethand“.
Jie turėjo tikrai gerą planšečių sprendimą, kuris mums patiko. Su šiuo sprendimu atsirado pas mus ir sklandus bendravimas su vairuotoju, tikslių maršrutų siuntimas, dokumentų skenavimas bei kiti sprendimai, kurių ankščiau neturėjome.
Mes buvome praktikai, jie buvo programos kūrėjai. „Hegelmann“ buvo labai reiklus, kėlė daug reikalavimų ir šiandien „Fleethand“ programa jau tapo tobula.
Dabar šia programa naudojasi daug įmonių, kurios taip pat turi tikrai didelę naudą.

Tomas Jurgelevičius „Hegelmann“ Generalinis direktorius

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo esame pranašesni už kitus transporto sekimo sistemų tiekėjus ?

„Fleethand“ – pažangiausia transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti daug efektyviau ir tvariau disponuoti autoparku. Esame jaunų, linksmų, darbščių, draugiškų ir be galo į tikslą orientuotų žmonių komanda ir teikiame efektyvius sprendimus. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kliento darbo specifiką, todėl adaptuojame „Fleethand“ sistemą. Mes kuriame kiekvienam vartotojui atskirą prisijungimą, o tai leidžia susikonfigūruoti programą pagal savo poreikius.  Taipogi darome integracijas su kitomis programomis, taip padėdami sutaupyti kliento žmogiškuosius išteklius, nes informacija gaunama ir siunčiama automatizuotai bei valdoma vienoje „Fleethand“ sistemoje.

Kaip „ECO“ modulis gali padėti sumažinti kuro sąnaudas?

Šis „Fleethand“ sprendimas analizuoja visų kelionių duomenis ir nurodo ar transporto priemonė atitinka „ECO“ vairavimo elgseną, suteikia informaciją, kurios reikia norint susimažinti automobilių parko kuro sąnaudas bei eksploatacinius kaštus. Detali kelionės informacija atskleidžia kiekvieno vairuotojo degalų sunaudojimą, vairavimo stilių ir saugumą, taip prisideda prie degalų taupymo, automobilio tausojimo.

Koks yra „Fleethand“ sistemos diegimo procesas?

Sistemos diegimo procesas yra nesudėtingas. „Fleethand“ sistema gali gauti duomenis iš dviejų gamintojų („Teltonika“, „Ruptela“) sekimo blokų, tad turint juos įmonės turimus vilkikus įkeliame į sistemą ir paruošiame naudojimui. Toliau seka mūsų vadybininko vizitas į įmonę, kurioje pravedami apmokymai, kaip naudotis „Fleethand“ sprendimais. Taip pat, mėnesiui sukuriamas pokalbio langas, kuriame įmonės vadybininkas gali užduoti klausimus ir konsultuotis su įmonei priskirtais „Fleethand“ atstovais.

Kokia GPS įranga montuojama į vilkikus bei kiek tai kainuoja?

Dažnu atveju vilkikuose yra sumontuojamas „Teltonikos“ arba „Ruptelos“ sekimo blokas,  jeigu turite šių gamintojų įrangą – jos keisti nereikia. Esant poreikiui keisti įrangą, galime pasiūlyti vienas geriausių įrangos kainų rinkoje, nes ilgus metus bendradarbiaujame su įrangos tiekėjais.

Kodėl svarbu turėti unikalius prisijungimus prie „Fleethand“ sistemos ir kokią naudą tai duoda?

Unikalūs darbuotojų prisijungimai leidžia kiekvienam darbuotojui konfigūruoti programą pagal savo poreikius, užsiprenumeruoti jam aktualius pranešimus. Taip pat, atskiros prieigos rūšys apriboja duomenų pasiekiamumą ir palengviną kontrolę.

Kaip vyksta vairuotojo ir vilkikų tachografo failų nuskaitymas?

Prijungus įmonės kortelę prie skaitytuvo, vairuotojo ir vilkiko tachografo failai yra nuskaitomi automatiškai. Vairuotojo tachografo failai nuskaitomi kasdien, o vilkiko kas 28 paras. Šiuos failus „Fleethand“ sistema perduoda tabelio formatu, taip pat galima juos perduoti į kitas sistemas, pasitelkiant integracijas. Šios funkcijos pagalba gausite tiek vairuotojo kortelės, tiek transporto priemonės išsamius duomenis. Sistema failus ne tik parsiunčia, bet ir sugeneruoja vairuotojo darbo laiko apskaitos tabelį.

Susisiekite

  UAB „Programmatus”

  Įmonės kodas: 148417976

  PVM mok. kodas: LT484179716

  Adresas: Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius

  Susisiekime:

  +370 600 58 558

  sales@fleethand.com