Modernus transporto parko valdymas

„Fleethand“ vadybos modulis apima efektyvų maršrutų planavimą, komunikaciją su vairuotojais ir elektroninį dokumentų valdymą. Šis sprendimas leidžia generuoti ataskaitas realiu laiku bei stebėti duomenis, leidžiančius analizuoti veiklos rezultatus ir optimizuoti įmonės procesus.

Išskirtiniai „Fleethand“ vadybos modulio aspektai:

 • Tikslus optimalaus maršruto planavimas ir ataskaitos
 • Priekabų perkabinimo planavimas
 • Elektroninių dokumentų siuntimas ir gavimas
 • Elektroniniai priėmimo – perdavimo aktai
 • Dinaminės elektroninės formos

Vadybos sprendimai

Be tokių esminių funkcijų kaip tiesioginis susirašinėjimas su vairuotoju ar elektroninių dokumentų siuntimas modernūs „Fleethand“ vadybos sprendimai apima tokias aktualias funkcijas kaip tikslus optimalaus maršruto planavimas ar dinaminių elektroninių formų sudarymas. Didelis sistemos privalumas yra tai, kad šalia „Fleethand“ web aplikacijos yra mobili aplikacija, skirta vadybininkams, kurios pagalba jie gali patogiai naudotis programa būdami bet kurioje vietoje ir turėdami bet kokį mobilų įrenginį.

Optimalaus maršruto planavimas

Šio „Fleethand“ sprendimo esmė – konkrečios užduoties, tikslaus maršruto sukūrimas, jo sudėliojimas žemėlapyje bei tos tiksliai suplanuotos užduoties/maršruto persiuntimas vairuotojui į „Fleethand“ aplikaciją mobiliajame įrenginyje. Specialiame sunkiasvorėms transporto priemonėms pritaikytame žemėlapyje, kuriame yra matomi mokami ir nemokami keliai, vilkikų apribojimai, pavojingi kelių ruožai, transporto srautai, planuojant maršrutą galima įtraukti konkrečiai transporto įmonei  aktualias sunkiasvorėms transporto priemonėms pritaikytas stovėjimo aikšteles, degalines bei maršrutų šablonus. Tokiu būdu gaunamas optimaliai transporto vadybininko sudėliotas bei dirbtinio intelekto, pasitelkiant sąnaudų ir kelių mokesčių skaičiavimus, apskaičiuotas maršrutas, kuris leidžia išvengti neplanuotų kilometrų, dažniausiai atsirandančių vairuotojui pačiam sprendžiant, kokiu maršrutu vykti į galutinį tikslą.

Ne mažiau svarbus šio funkcionalumo aspektas – analitinė dalis. Ataskaitų pagalba įmonės vadovai gali įvertinti, ar vadybininkai tikslingai naudojasi įrankiu ir suplanavo visus nuvažiuotus kilometrus, o vadybininkai gali įvertinti, ar vairuotojai nuvažiavo maršrutus taip, kaip buvo suplanuota, pamatyti planuoto ir nuvažiuoto atstumo skirtumą ir tikslias vietas, kur vairuotojas nesilaikė maršruto. Tokiu būdu galima ateityje parinkti efektyvesnius maršrutus bei visiškai eliminuoti įmonės transporto parko nuvažiuotus neplanuotus kilometrus, kas sudaro apie 2-6 proc. visų autoparko nuvažiuotų kilometrų.

Šis sprendimas padeda sumažinti logistikos sąnaudas, tiesiogiai taupyti kelionės kaštus ir daug efektyviau valdyti įmonės logistikos procesus.

 

 

 

Priekabų perkabinimo planavimas

Sutaupykite apie 95% laiko, reikalingo rankiniu būdu suplanuoti perkabinimus, su naujuoju Fleethand sprendimu, kuris priekabų perkabinimą iš labai sudėtingo proceso paverčia labai lengvu bei kiekvienam prieinamu.

Mūsų sistema, išanalizavusi viso parko duomenis, keleto paspaudimų pagalba pasiūlo vartotojui visas tinkamas perkabinimui transporto priemones išrikiuodama jas nuo tinkamiausios iki mažiausiai tinkamos. Algoritmas įvertina kiekvienos iš transporto priemonių tinkamumą pagal turimus požymius, iš anksto suplanuotus maršrutus, vairuotojo vairuotas valandas, numatomus atvykimo laikus. Vartotojui pasirinkus transporto priemonę perkabinimui, yra pasiūloma ir tinkamiausia perkabinimui vieta. Patvirtinus perkabinimo poziciją, Fleethand sistema iš naujo automatiškai suplanuoja maršrutus abiem transporto priemonėms, todėl vartotojui užtenka jį patvirtinti ir vairuotojai jau mato atnaujintą planą. Taip pat vartotojas bet kada gali grąžinti planą atgal, jei situacija pasikeitė ir perkabinimas nebereikalingas.

Paprastai ir greitai planuojant bei atliekant perkabinimus su Fleethand, galima sutaupyti kaštus bei efektyviau išnaudoti vairuotojų darbo laiko resursus. O logistikos įmonėms, vežančioms express krovinius, Fleethand priekabų perkabinimo sprendimas atveria naujas galimybes.

Tiesioginis susirašinėjimas

Sklandus bendravimas tarp transporto vadybininkų ir vairuotojų yra itin svarbus, norint tinkamai valdyti krovinių gabenimą. „Fleethand“ tiesioginio susirašinėjimo funkcija užtikrina nuolatinį ir nepertraukiamą ryšį tarp vadybininkų ir vairuotojų, leidžia siųsti įvairius skenuotus dokumentus, nuotraukas bei kitus failus.

Kadangi „Fleethand“ sistema yra pilnai pritaikyta naudotis mobiliuosiuose įrenginiuose, taigi komunikacija su vairuotojais gali vykti labai paprastai ir patogiai bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Vos tik gaunamas perspėjimas apie naujai gauta žinutę ar dokumentą, vadybininkai gali nieko nelaukdami perskaityti ar peržiūrėti gautą informaciją.

 

Elektroniniai dokumentai

„Fleethand“ sukurtas elektroninių dokumentų perdavimo įrankis padeda daug sparčiau keistis reikiamais dokumentais tarp vairuotojų ir vadybininkų. Vairuotojams, naudojantis mobilaus įrenginio kamera, tereikia nuskenuoti gautus dokumentus ir realiu laiku juos perduoti vadybininkams. Vairuotojų mobiliajame įrenginyje įrašytas skeneris yra pilnai pritaikytas lengvam ir patogiam naudojimui: jis ne tik automatiškai atpažįsta teksto kraštus, apkarpo nuotrauką, bet ir atpažįsta tekstą, paverčia jį reikiamu kampu, kad ištiesintų, ir taip padaro dokumentą tinkamą tolesniam naudojimui bei archyvavimui.

Tuo tarpu vadybininkai į „Fleethand“ sistemą vairuotojams gali įkelti įvairius aktualius elektroninius dokumentus, pvz., draudimo polisus, vairuotojų komandiravimo deklaracijas ar kitas bendrines instrukcijos, kurių nebereikia spausdinti ir, netgi pamiršus paduoti prieš išvykstant į reisą, galima bet kuriuo metu paprastai nusiųsti.

Taigi akivaizdu, kad elektroninių dokumentų perdavimas tarp vadybininkų ir vairuotojų skatina skaitmenizacijos procesus įmonėje bei prisideda prie tvarumo plėtros.

 

Elektroniniai priėmimo – perdavimo aktai

Šio sprendimo pagalba vairuotojai užpildo elektroninį priėmimo – perdavimo aktą, pateikia transporto priemonės defektų/pažeidimų nuotraukas ir patvirtina tai parašu savo mobiliajame įrenginyje. Vairuotojams pildant aktą nėra galimybės praleisti neužpildytų laukų, o, jei pažymima, kad yra pažeidimų, privaloma juos ir nufotografuoti. Naujai užpildytas priėmimo – perdavimo aktas sistemoje yra automatiškai palyginamas su paskutiniu užpildytu aktu ir, jeigu yra naujų pažeidimų ar neatitikimų, įmonės techninės priežiūros specialistai gauna perspėjimus apie trūkumus.

Šis „Fleethand“ įrankis užtikrina transporto priemonės techninės būklės ir inventoriaus priežiūrą nuotoliniu būdu. Taip pat taupo techninės priežiūros skyriaus laiką, nes nebereikia nuolat peržiūrinėti ir lyginti popierinių dokumentų.

 

Dinaminės elektroninės formos

Dinaminės elektroninės formos leidžia kiekvienai įmonei pagal savo poreikius susikurti tam tikras vairuotojų kontrolei skirtas formas, kurios užtikrina daug sklandesnį kasdienį darbą vadybininkams. Šių formų pagalba galima daug paprasčiau gauti iš vairuotojų visą reikiamą informaciją ar dokumentus, susijusius su konkrečia užduotimi. Formose žingsnis po žingsnio galima sudaryti reikiamos informacijos pateikimo eiliškumą, todėl galima lengvai standartizuoti užduočių atlikimo procesą.

Ši funkcija leis sudaryti tokias aktualias pildymo instrukcijas kaip eismo įvykio forma, šaldymo agregato periodinės patikros lapas ar kita.

 

 

Efektyvumo skaičiuoklė

Sužinokite, kiek mūsų sprendimas gali padėti Jums sutaupyti!

Skaičiuoklė
vnt.
%
km
Rezultatas

Mūsų klientų nuomonė

„Fleethand” naudojame nuo 2020 m. ir mūsų transporto parko kontrolė tapo daug efektyvesnė. Pagrindinis „Fleethand” naudojimo pranašumas yra tas, kad jis padeda mums sutaupyti kaštus optimizuojant maršrutus, tai pat padidina saugumą stebint vaizdo įrašus ir transportą realiuoju laiku.
„Fleethand“ yra paprastas naudoti sprendimas, jis yra lankstus, intuityvus ir suteikia prieigą prie duomenų realiuoju laiku.

Sergejus Blinovas „Integre Trans“ COO

Kadangi mums yra svarbu kokybė bei patikimumas, su partneriu „Fleethand“ bendradarbiaujame jau seniai. Įmonės įdiegta inovatyvi transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema sėkmingai sprendžia „Baltic transline“ autoparko problemas susijusias su vairuotojų darbo bei poilsio režimu, užtikrina kuro ekonomiją, optimalų maršruto planavimą bei leidžia daug efektyviau disponuoti mūsų vis didėjančiu transporto parku.
„Fleethand“ puikiai susitvarkė su mūsų jiems iškeltais reikalavimais, kokybe bei terminais, todėl galime rekomenduoti “Fleethand” kaip atsakingą, patikimą, pateisinusį mūsų lūkesčius partnerį.

Donatas Nickus „Baltic transline“ Logistikos vadovas

„Fleethand” – tai įmonė, kuri rūpinasi savo klientais. Visada teikia draugišką ir profesionalų aptarnavimą bei yra pasirengę išspręsti visas iškilusias problemas. Kokybė visada čia.

Egidijus Švėgžda „Nostrada“ Generalinis direktorius

Kartais mažos įmonės (šiuo atveju „Fleethand“) gali pasiūlyti gerokai spartesnius sprendimus, negu to paties sulauktum iš didelių, tą pačią paslaugą teikiančių, kompanijų. Mums pakeliui su inovatyviais sprendimais!

Saulius Kavaliauskas „Transporto Marisa“ Generalinis direktorius

„Fleethand“ – tai patogi, patikima, informatyvi platforma, kuri padeda mums lengviau atlikti svarbias užduotis kasdieniniame darbe.
„Fleethand“ komanda visuomet įsigilina į mūsų poreikius, žino tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Dirbant su šia kompanija, jaučiamės svarbūs ir galime jais pasitikėti, nes į mūsų prašymus ir pageidavimus reaguojama lanksčiai. Kiekvieną mūsų norą stengiamasi įgyvendinti – dirbant su jais atrodo, kad nieko nėra neįmanomo!
Prireikus pagalbos – visada pasiekiami, problemos sprendžiamos greitai, paprastai ir maloniai.

Vygantas Birbalas „Lotos Baltica“ COO

2018 m. atradome jauną kolektyvą, kurie sparčiai vystė naują produktą „Fleethand“.
Jie turėjo tikrai gerą planšečių sprendimą, kuris mums patiko. Su šiuo sprendimu atsirado pas mus ir sklandus bendravimas su vairuotoju, tikslių maršrutų siuntimas, dokumentų skenavimas bei kiti sprendimai, kurių ankščiau neturėjome.
Mes buvome praktikai, jie buvo programos kūrėjai. „Hegelmann“ buvo labai reiklus, kėlė daug reikalavimų ir šiandien „Fleethand“ programa jau tapo tobula.
Dabar šia programa naudojasi daug įmonių, kurios taip pat turi tikrai didelę naudą.

Tomas Jurgelevičius „Hegelmann“ Generalinis direktorius

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo esame pranašesni už kitus transporto sekimo sistemų tiekėjus ?

„Fleethand“ – pažangiausia transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistema, leidžianti daug efektyviau ir tvariau disponuoti autoparku. Esame jaunų, linksmų, darbščių, draugiškų ir be galo į tikslą orientuotų žmonių komanda ir teikiame efektyvius sprendimus. Esame lankstūs ir atsižvelgiame į kliento darbo specifiką, todėl adaptuojame „Fleethand“ sistemą. Mes kuriame kiekvienam vartotojui atskirą prisijungimą, o tai leidžia susikonfigūruoti programą pagal savo poreikius.  Taipogi darome integracijas su kitomis programomis, taip padėdami sutaupyti kliento žmogiškuosius išteklius, nes informacija gaunama ir siunčiama automatizuotai bei valdoma vienoje „Fleethand“ sistemoje.

Kaip „ECO“ modulis gali padėti sumažinti kuro sąnaudas?

Šis „Fleethand“ sprendimas analizuoja visų kelionių duomenis ir nurodo ar transporto priemonė atitinka „ECO“ vairavimo elgseną, suteikia informaciją, kurios reikia norint susimažinti automobilių parko kuro sąnaudas bei eksploatacinius kaštus. Detali kelionės informacija atskleidžia kiekvieno vairuotojo degalų sunaudojimą, vairavimo stilių ir saugumą, taip prisideda prie degalų taupymo, automobilio tausojimo.

Koks yra „Fleethand“ sistemos diegimo procesas?

Sistemos diegimo procesas yra nesudėtingas. „Fleethand“ sistema gali gauti duomenis iš dviejų gamintojų („Teltonika“, „Ruptela“) sekimo blokų, tad turint juos įmonės turimus vilkikus įkeliame į sistemą ir paruošiame naudojimui. Toliau seka mūsų vadybininko vizitas į įmonę, kurioje pravedami apmokymai, kaip naudotis „Fleethand“ sprendimais. Taip pat, mėnesiui sukuriamas pokalbio langas, kuriame įmonės vadybininkas gali užduoti klausimus ir konsultuotis su įmonei priskirtais „Fleethand“ atstovais.

Kokia GPS įranga montuojama į vilkikus bei kiek tai kainuoja?

Dažnu atveju vilkikuose yra sumontuojamas „Teltonikos“ arba „Ruptelos“ sekimo blokas,  jeigu turite šių gamintojų įrangą – jos keisti nereikia. Esant poreikiui keisti įrangą, galime pasiūlyti vienas geriausių įrangos kainų rinkoje, nes ilgus metus bendradarbiaujame su įrangos tiekėjais.

Kodėl svarbu turėti unikalius prisijungimus prie „Fleethand“ sistemos ir kokią naudą tai duoda?

Unikalūs darbuotojų prisijungimai leidžia kiekvienam darbuotojui konfigūruoti programą pagal savo poreikius, užsiprenumeruoti jam aktualius pranešimus. Taip pat, atskiros prieigos rūšys apriboja duomenų pasiekiamumą ir palengviną kontrolę.

Kaip vyksta vairuotojo ir vilkikų tachografo failų nuskaitymas?

Prijungus įmonės kortelę prie skaitytuvo, vairuotojo ir vilkiko tachografo failai yra nuskaitomi automatiškai. Vairuotojo tachografo failai nuskaitomi kasdien, o vilkiko kas 28 paras. Šiuos failus „Fleethand“ sistema perduoda tabelio formatu, taip pat galima juos perduoti į kitas sistemas, pasitelkiant integracijas. Šios funkcijos pagalba gausite tiek vairuotojo kortelės, tiek transporto priemonės išsamius duomenis. Sistema failus ne tik parsiunčia, bet ir sugeneruoja vairuotojo darbo laiko apskaitos tabelį.

Susisiekite

  UAB „Programmatus”

  Įmonės kodas: 148417976

  PVM mok. kodas: LT484179716

  Adresas: Naugarduko g. 102, LT-03160 Vilnius

  Susisiekime:

  +370 600 58 558

  sales@fleethand.com