fleethand and inspecto

Automobilių parko valdymo naujovės: Fleethand ir Inspecto tapo partneriais!

Džiaugiamės galėdami pranešti apie naują partnerystę su Inspecto! Visada stengėmės iš pagrindų tobulinti automobilių parko valdymo sprendimus, o partnerystė su Inspecto yra dar vienas žingsnis į priekį įgyvendinant šią misiją.

Fleethand žinoma dėl savo pažangios transporto priemonių stebėjimo ir valdymo sistemos. Mūsų sprendimai, kuriais pasitiki pirmaujančios transporto įmonės visoje Lietuvoje ir Europoje, optimizuoja procesus ir padidina efektyvumą iki 30 %, sumažindami klientų išlaidas. Apjungę Fleethand patirtį transporto parko valdymo srityje su Inspecto sprendimais, esame pasirengę savo klientams užtikrinti neprilygstamą efektyvumą, saugumą ir patikimumą. Naudodamiesi Inspecto, automobilių parkų vadybininkai gali skaitmeniniu būdu administruoti įrangos pažeidimus ir vadybą, supaprastindami veiklą naudojant elektroninius dokumentus.
Džiaugiamės galėdami tęsti kelionę su Inspecto. Sujungę savo žinias, galime suteikti neprilygstamą vertę savo klientams ir skatinti inovacijas transporto sektoriuje. Laukite daugiau naujienų!