Didesnis logistikos efektyvumas: Fleethand ir Schmitz Cargobull partnerystė

Nuolat kintančioje logistikos ir transporto parko valdymo aplinkoje labai svarbi yra sklandi integracija ir duomenų skaidrumas. Tai suvokdamos Fleethand ir Schmitz Cargobull suvienijo jėgas, kad savo klientams užtikrintų neprilygstamą efektyvumą ir visapusišką monitoringą. Bendradarbiaujant naudojamas Schmitz Cargobull duomenų valdymo centras „TrailerConnect®”, todėl klientai gali valdyti vilkikus ir puspriekabes naudodamiesi „Fleethand” platforma.

Bendra visapusiškos stebėsenos platforma

Naudodami Schmitz Cargobull „TrailerConnect®” duomenų valdymo centrą, Fleethand klientai gali stebėti ne tik savo vilkikus, bet ir puspriekabes iš vienos platformos. Nebereikia laviruoti tarp skirtingų portalų ar programų – viskas, ko reikia vadybininkams, patogiai sutelkta vienoje vietoje. Fleethand klientams, ypač turintiems transporto priemonių su šaldytuvais, ši integracija labai naudinga. Tradiciškai valdant puspriekabes su šaldytuvais reikėjo naudotis atskiromis sistemomis, o tai dažnai lemdavo neefektyvumą ir daug laiko atimančius procesus. Dabar klientai gali be vargo stebėti ir analizuoti tiek vilkikų, tiek šaldytuvų priekabų duomenis be kelių platformų ar sudėtingų duomenų perkėlimų. Tomas Sergadejevas, Fleethand CEO, pabrėžia efektyvumo didėjimą: „Didžiausias privalumas yra tas, kad šios integracijos telematika teikia daug naudingų duomenų, pavyzdžiui, informaciją apie temperatūrą, padangų slėgį, galinių durų būseną, ridos skaitiklį ir kt. Be to, „TrailerConnect®” duomenų valdymo centras leidžia išvengti papildomo GPS įrenginio ir jo priežiūros išlaidų, todėl nereikia atlikti papildomų montavimo darbų. Tokių puspriekabių duomenų stebėjimas ir valdymas vienoje Fleethand platformoje kartu su sunkvežimiais leidžia dirbti labai efektyviai.”

Skaidrių tiekimo grandinių vizija

Schmitz Cargobull partnerystė atitinka strateginę viziją kurti atvirą ir skaidrią tiekimo grandinę. Schmitz Cargobull strategijos ir verslo plėtros vadovas Soeren Danielsen pabrėžia bendradarbiavimo svarbą: „Norint užtikrinti, kad mūsų klientai gautų visapusišką naudą iš telematikos duomenų, skirtingos logistikos sistemos turi bendradarbiauti ir dalytis informacija. Džiaugiamės, kad Fleethand pritaria mūsų vizijai dėl atviro bendradarbiavimo siekiant skaidrios tiekimo grandinės.”

„TrailerConnect®” duomenų valdymo centras suteikia klientams galimybę visiškai kontroliuoti savo duomenis, todėl jie gali veiksmingai dalytis pasirinkta informacija su Fleethand. Šis pažangus transporto priemonių, maršrutų ir užsakymų duomenų susiejimas leidžia išsamiau atrinkti, apdoroti ir perduoti duomenis, taip pagerinant bendrą logistikos valdymą.

Soeren Danielsen priduria: „Duomenų valdymo centras „TrailerConnect®” reiškia ryšį ir skaidrumą per kontroliuojamus duomenų mainus. Tai naudinga visiems tiekimo grandinės dalyviams.”

Pažangaus susiejimo ateitis

Galimybė išmaniai susieti ir apdoroti įvairius duomenis – nuo informacijos apie transporto priemones ir keliones iki užsakymų – užtikrina, kad Fleethand platforma išlieka patikima logistikos valdymo priemonė. Transporto parko valdymo ateitis – tokia integracija, kai duomenys sklandžiai perduodami iš vienos sistemos į kitą, suteikiant visapusišką vaizdą ir kontroliuojant kiekvieną logistikos operacijų aspektą.

Fleethand ir Schmitz Cargobull partnerystė liudija bendros vizijos ir atviro bendradarbiavimo galią siekiant skaidrios ir veiksmingos tiekimo grandinės. Integravus „TrailerConnect®” portalą su Fleethand platforma, transporto parkų vadovai įgyja neprilygstamą matomumą ir kontrolę, didina efektyvumą ir mažina išlaidas.