Integruotas užsakymų valdymas: Optimizuokite savo veiklą

Fleethand integruotas užsakymų valdymo sprendimas – kompleksinis įrankis, sukurtas siekiant supaprastinti  kasdienę veiklą ir padidinti efektyvumą administruojant jūsų automobilių parko užsakymus. Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė įmonė, Fleethand siūlo daugybę funkcijų, atitinkančių jūsų poreikius.

Pagrindinės funkcijos:

  • Centralizuotas užsakymų valdymas: Fleethand sistema leidžia efektyviai valdyti visus jūsų užsakymus – nuo jų sukūrimo iki įvykdymo. Užsakymas įvedamas į Fleethand sistemą, kur jis automatiškai priskiriamas konkrečiai transporto priemonei. Užduotis su optimaliais maršrutais sukuriama automatiškai, o vadybininkui tereikia peržiūrėti ir nusiųsti šiuos maršrutus vairuotojui.
  • Sąskaitų importavimas: Naudodami Fleethand galite automatiškai išrašyti, siųsti ir tvarkyti sąskaitas per integraciją su apskaitos sistemomis. Fleethand turi integracijas su šiomis apskaitos programomis: Rivilė, Agnum, Pragma ir Finvalda.
  • Finansinės ataskaitos: Fleethand ataskaitos padeda stebėti užsakymų pelningumą realiuoju laiku. Sprendimas leidžia generuoti užsakymų ataskaitas įvairiais lygiais, pavyzdžiui, kliento, vadybininko, sunkvežimio ir t. t. Visus užsakymų duomenis galite perkelti į „Power BI”, kur galėsite išsamiau stebėti savo įmonės veiklos rezultatus.
  • Automatinis sąskaitų generavimas: Vairuotojui, įvykdžius paskutinį užsakymo iškrovimą ir į Fleethand platformą įkelus visus elektroninius krovinio dokumentus, sistema gali automatiškai sugeneruoti sąskaitą faktūrą pagal jūsų pageidaujamą įmonės šabloną. Reikalingi dokumentai pridedami prie sąskaitos faktūros, kuri automatiškai išsiunčiama nurodytu sąskaitos faktūros el. pašto adresu.

Norite išbandyti Fleethand integruoto užsakymų valdymo sprendimo privalumus? Susisiekite su mūsų komanda: sales@fleethand.com