Naujas prietaisų skydelio atvaizdavimo bei pranešimų sprendimas

Norime pristatyti savo naujausią sprendimą – „Fleethand“ prietaisų skydelio atvaizdavimą bei pranešimus ! Mūsų unikalus sprendimas leidžia vartotojams matyti ne tik tradicinę borto kompiuterio informaciją, bet ir daugybę transporto priemonės diagnostikos duomenų, pavyzdžiui, variklio būklės rodmenis, tepalų lygį ir kt. – visa tai realiuoju laiku.

Pagrindinės savybės:

  • Įspėjimai realiuoju laiku: Gaukite pranešimą, kai tik borto kompiuteryje užsidega lemputė, kad galėtumėte nedelsiant imtis veiksmų ir užtikrinti maksimalų parko pajėgumą, spręsdami problemas, kol jos netapo didelėmis.
  • Išsami diagnostika: Stebėkite svarbiausius duomenis, pvz., variklio būklę ir alyvos lygį, kad užtikrintumėte optimalų transporto priemonės veikimą.
  • Ankstyvas gedimų nustatymas: Nustatykite gedimus ar neteisingą transporto priemonės veikimą anksti, kad išvengtumėte brangiai kainuojančio aptarnavimo po pardavimo ir galimų nelaimingų atsitikimų.
  • Didesnis saugumas: Užkirskite kelią piktavališkam svarbiausių saugos funkcijų, tokių kaip įspėjimai apie nukrypimą nuo eismo juostos, avarinis stabdymas ir saugos diržų funkcijos, išjungimui.

Atnaujinkite savo transporto priemonių parko valdymą naudodami „Fleethand“ prietaisų skydelio atvaizdavimo ir pranešimų sprendimą!

Daugiau informacijos rasite čia