Palengvinkite vairuotojų darbo laiko stebėjimą ir atitiktį standartams

Su naujuoju „Fleethand” moduliu labai paprasta analizuoti visų įmonės vairuotojų darbo laiko pažeidimus vienoje išsamioje ataskaitoje. Joje lengva matyti, kiek ir kokių rimtų pažeidimų padarė kiekvienas jūsų įmonės vairuotojas, taip pat kokiu laiku ir kokioje šalyje jie buvo padaryti.

Kitas šio sprendimo privalumas – galite užsiprenumeruoti mūsų sistemą ir realiuoju laiku gauti pranešimus apie vairuotojų vairavimo laiko pažeidimus. Taip atsakingi asmenys laiku informuojami apie pažeidimus ir gali lengvai išvengti baudų ar net licencijos praradimo pavojaus.

Šis naujasis „Fleethand” modulis skirtas transporto įmonėms, kurios nori išlaikyti aukštus teisės aktų laikymosi ir kelių eismo saugumo standartus ir išvengti neplanuotų išlaidų.

Pagrindinės funkcijos:

Pažeidimų sunkumo klasifikacija: Automatiškai skirsto užregistruotus pažeidimus į SSP, LSP ir SP pagal iš anksto nustatytus kriterijus, susijusius su poveikiu gyvybės saugai, sužeidimų rizika ir rinkos konkurencijos iškraipymu.

Įspėjimo sistema realiuoju laiku: Nustatant galimą sunkų pažeidimą (SSP, LSP arba SP), parko vadovams ir vairuotojams iš karto siunčiami pranešimai, kad būtų galima nedelsiant imtis korekcinių veiksmų.

Istorinių duomenų analizė: Sukuriama išsami visų pažeidimų, suskirstytų pagal sunkumą, registracija, kurią galima naudoti tendencijų analizei, vairuotojų mokymams ir atitikties ataskaitoms rengti.

Vairuotojų rezultatų kortelės: Sudaromos individualios vairuotojų rezultatų kortelės, atspindinčios, kaip jie laikosi kelių transporto taisyklių, padedančios nustatyti mokymo poreikius ir atlyginti už jų laikymąsi.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į „Fleethand” pardavimų komandą adresu sales@fleethand.com.